-A-

-B-

Use the candy labels above to answer the questions below.
1. How much does the package of chocolate malt balls cost? 
2. How much does the package of chocolate malt balls weigh? 
3. What is the cost per pound of chocolate malt balls? 
4. How much does the package of licorice whips cost? 
5. What is the total weight of the licorice whips? 
6. What is the cost per pound of the licorice whips? 
7. Which candy costs less per pound? 
8. Which package of candy is the most expensive? 
9. What is the name of the candy store? 
10. Which package of candy weighs the most?